Nowoczesne rozwiązania dla pionierskich przedsiębiorców

Jeżeli jesteś fanem nowoczesności i użyteczności, to jak najbardziej musisz zgłębić ten artykuł i odwiedzić internetową stronę dennert.pl/. Wdrażamy nowatorskie rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu każdemu i posłużą na długi czas. Prowadzimy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co buduje pewną renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca postępowań. Co jest naszymi najmocniejszymi atutami? Są to przede wszystkim:

  • solidność,
  • odpowiedzialność.

Zwłaszcza skupiamy się prefabrykowanymi domami i elementami betonowymi. Zwłaszcza możemy poszczycić się odpowiednim i fachowym wykonaniem stropów kanałowych typu Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma zatrudnia około pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy usytuowani są na sześciu odmiennych miejscach. Dlatego my proponujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najlepsza rodzinna firma

Nasza firma osiągalna pod adresem internetowym www.dennert.pl/ tworzy przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako fachowi doręczyciele produktów poświęconych do natychmiastowego, energooszczędnego i nowatorskiego budowania, możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość, a także nasze 80-letnie doświadczenie w branży. Początkowo nasza firma stanowiła zaledwie hurtownię towarów budowlanych. Jednak potem jej założyciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób natychmiastowy i po kosztach. Tak zrodziła się zamysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których wykorzystywano jedynie lub w większości ekologicznych materiałów. Dzięki temu nasza firma zrobiła się słynna nie wyłącznie na terenie Niemiec, lecz także na całym świecie. Staliśmy się kreatorem sfery budowlanej. Prefabrykacja elementów budowanych i poparcie inwestorów budowlanych, to dokładnie nowatorskie rozwiązania firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. przygotowano projekt piwnicy prefabrykowanej, a następnie rozbudowano ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednak szczególną uznaniem chlubią się stropy kanałowe zwłaszcza ten typu Teriva bądź Filigran. W 2010r. zostały one ocenione przez niezależne jury za najlepszą innowację. Pokazuje to, że firma Dennert stale wybiega o krok na przód, a także stara się znaleźć coraz to nowszych i inteligentniejszych rozwiązań. To dzieje się naturalnie w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, dlatego ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym się od siebie nie różnią.

Nasza najkorzystniejsza propozycja oraz najpopularniejsze zalety – stropy Szczecin

Nasza propozycja jest bardzo obfita i każdy z całą pewnością wyselekcjonuje sobie coś dla siebie ewentualnie pełen pakiet, jaki chciałby zastosować w swoim domu, firmie. Głównie zajmujemy się np. schodami. Posiadamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie stworzyć prawie każdą koncepcję. Proponujemy superszybki montaż, pierwszorzędne wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą gatunku base. Jest ona prędka w montażu, bezpieczna i przede wszystkim ekonomiczna. Naturalnie do wykonania jej używa się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z użyciem oryginalnej techniki łączenia. Na utworzenie takiej piwnicy potrzebujemy zaledwie sześciu godzin, przy wykorzystaniu suchych elementów budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych oraz drzwiowych. Najmocniejszym przymiotem takiej piwnicy naturalnie poza krótkim czasem wykonania jest niebywale spora wodoszczelność. Natomiast naszym najgłówniejszym dokonaniem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe dostarczane są na plac budowy jako suche fragmenty, już przyrządzone do montażu. Są one mocno solidne, dlatego nie jest koniecznością użycie podpór do ich instalacji. Użyć w tym miejscu jesteśmy w stanie łączenia bezspoinowego, a zapewniają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są szalenie innowacyjne i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych konieczności z zachowaniem konkretnych wymiarów. Dlatego nasze kanały stropowe są naszą wyjątkową dumą. Jakimi zaletami możemy się pochwalić pomijając to? Są to najczęściej:

  • produkcja w fabryce,
  • logistyka,
  • drużyna znawców,
  • nowoczesne budowanie.

Dzięki wytwórczości w fabryce domy naszych kupujących odznaczają się najwyższą jakością. Dzięki temu jesteśmy w stanie też zyskać na oszczędności energii oraz kosztów. Gdy chodzi o element logistyczny, to wszystkie stworzone, gotowe przedtem elementy dostarczane są na plac budowy. Z tego powodu należy jedynie parę kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie niezbędne, przyrządzone elementy będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu ekipie fachowców na życzenie klienta jesteśmy w stanie skręcić części na miejscu tak, ażeby umożliwić terminowe i jak najszybsze zakończenie budowy. Jednak za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert powoduje, że budowanie robi się całkiem przewidywalnym procesem.

Artykuł został uzupełniony przez administratora strony strop Teriva.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *